Кривдники військовослужбовця зі складу етнічного угруповання Павлограда відбулися умовним покаранням

Кривдники військовослужбовця зі складу етнічного угруповання Павлограда відбулися умовним покаранням
Кривдники військовослужбовця зі складу етнічного угруповання Павлограда відбулися умовним покаранням
Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області визнав винуватими в мордуванні (ч.2 ст.126 КК України) та незаконному обігу боєприпасів (ч.1 ст.263 КК України) братів Руслана і Богдана Мунтанових, призначивши їм покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з іспитовим терміном на 12 місяців.

Відповідний вирок 8 травня 2023 року постановив служитель Феміди Олександр Щербина.

 qxuiqtzidqhikxzrz

Йдеться про резонансні події зразка березня 2022 року, коли в приміщенні АЗС "ОККО" по вулиці Дніпровській у Павлограді Мунтанови (яких недоброзичливі зараховують до складу одного з етнічних злочинних угруповань міста) накинулися з кулаками на бійця тероборони Олексія Самойленка. Як раніше повідомлялося на сторінках Dетектив-Info, постфактум інцидента спецпризначенці СБУ жорстко "спакували" трьох кривдників військовослужбовця.

Як результат, за гратами опинилася трійця опонентів військовослужбовця - місцевий авторитет Артур Матраницький на прізвисько "Малёля", раніше судимий Руслан Мунтанов ("Хамаля") та брат останнього - Богдан.

Відпочатку достойникам, що буцімто виступають прибічниками "злодійських звичаїв", було висунуто підозри в незаконному обігу боєприпасів (ч.1 ст.263 КК України) та насильницьких дій відносно військовослужбовця (ст.435-1 КК України). Але в подальшому силовики перекваліфікували звитяги кожного з фігурантів.

"Малёля", як вже повідомлялося на сторінках Dетектив-Info, ще в липні 2022 року відбувся умовним терміном виключно за обвинуваченнями в зберіганні гранати (підозру Матраницькому щодо образ на адресу ТРОшника було скасовано) та вийшов на волю.

У серпні минулого року на домашні арешти були переведені й брати Мунтанови. У подальшому їх обвинувачення перекваліфікували на перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України (ст.114-1 КК України), втім за підсумками судового розгляду в палаці правосуддя зупинилися на трактовці звитяг Руслана та Богдана крізь призму нанесення побоїв та мордування (ст.126 КК України). Підставами для цього стали свідчення обвинувачених та потерпілого військовослужбовця, де вони заявили: конфлікт між ними мав побутовий характер, а постфактум з’ясування стосунків вони примирилися.

 

"Замкнула проводка": у Росії спробували пояснити вибух у будівлі ФСБ у Ростові, росіяни не повірили

Читайте більше новин по темі:


Распечатать