У Великій Британії заборонили юридичний супровід будь-яких угод із Росією

У Великій Британії заборонили юридичний супровід будь-яких угод із Росією
У Великій Британії заборонили юридичний супровід будь-яких угод із Росією
Уряд Великобританії посилив обмежувальні заходи для фізичних та юридичних осіб, пов’язаних з російським режимом: більше вони не зможуть заробляти, отримуючи юридичну підтримку в країні.

Щоб завадити російській еліті фінансувати вторгнення президента Володимира Путіна в Україну, у Великій Британії російським фізичним та юридичним особам більше не надаватимуть юридичних послуг, допомагаючи їм вести бізнес чи обходити санкції.

Війна в Україні триває майже півтора роки. Британський уряд вже заборонив низку торгових угод між Великою Британією та Росією на суму близько 24 мільярдів доларів. Також тепер обмежені угоди між глобальними корпораціями та міжнародне кредитування, які значною мірою залежать від юридичних послуг.

"На правову систему Великобританії спирається безліч міжнародних контрактів і підприємств, але ми більше не дозволимо Росії користуватися нашими знаннями та досвідом", - заявив лорд-канцлер і міністр юстиції Алекс Чок.

"Російський режим має відповісти за порушення міжнародного законодавства, а санкції посилюють економічний тиск, спрямований на подальшу ізоляцію російського уряду від решти світу", - сказав він.

Цей крок покликаний обмежити Росії доступ до міжнародних ринків на додаток до вже існуючих заборон на імпорт та експорт. Всі ці заходи мають завдавати шкоди вразливим секторам економіки доти, доки країна вже не зможе продовжувати війну.

«Ми продовжуємо боротьбу з російською військовою машиною, закликаємо Путіна до відповіді та заважаємо йому терзати український народ, – сказав міністр закордонних справ Великобританії Джеймс Клеверлі. — Як ми й обіцяли, Великобританія підтримуватиме Україну стільки, скільки потрібно».

А кілька тижнів тому ЄС розширив список осіб, які вразливі перед санкціями . У полі зору ЄС опинилися «найближчі родичі» підсанкціонованих осіб, а також ті, кому довірені їхні активи, щоб їх можна було відмити чи ще якось захистити від конфіскації.

Як це роблять, розказано у недавньому розслідуванні OCCRP « Архів Ротенбергів ». В його основу ліг витік 50 тисяч електронних листів та секретних документів, які вказують на те, як юристи, банкіри та довірені особи допомагали ухилятися від санкцій давнім друзям Путіна — Борису та Аркадію Ротенбергам.

Судячи з документів, щоб зберегти активи, брати використовували банки та ПІФи, які за російськими законами не зобов’язані розкривати інформацію про власників компанії. А серед їхніх довірених осіб були надійний співробітник і навіть таємна коханка .

Столтенберг підтвердив участь Зеленського та розповів, що запропонують Україні на саміті НАТО

Читайте більше новин по темі:


Распечатать