Офшорні активи та «кидалово» клієнтів: Що намагається приховати провайдер Hostinger

Офшорні активи та «кидалово» клієнтів: Що намагається приховати провайдер Hostinger
Офшорні активи та «кидалово» клієнтів: Що намагається приховати провайдер Hostinger
«Ми є провайдером веб-хостингу, який має на меті принести успіх усім, хто виходить в онлайн», - говорить нам реклама популярного провайдера Hostinger. Деякий час тому їхніми пропозиціями був засіяний весь інтернет, і їх могли бачити навіть ті, хто ніколи не цікавився розробкою власного сайту. Але, якщо не хочете потрапити на неякісний сервіс та мати проблеми з оплатами, варто ознайомитись із матеріалом нижче, який розкаже про всі підводні камені Hostinger.

Hostinger, як пише "Антикор" – провайдер з реєстрацією у Литві та головним офісом у Ризі, створений у 2004 році. Має декілька дочірніх компаній, зокрема в Бразилії та Індонезії. Їхня офіційна сторінка повідомляє, що сервіс доступний у більш ніж 150 країн світу, а щорічне зростання доходів становить ледь не 60%.

Керівництво Hostinger складається з громадян Литви Даугірдаса Янкуса, Арнаса Стуопеліса, Айвараса Сімкуса та Баліса Крикщюнаса. Однак, попри заяви, що компанія є литовською, все ж таки її сховали на офшорному Кіпрі, через який і проводять всі фінансові операції.

У 2012 році на Кіпрі була зареєстрована Hostinger International Ltd, якою керують безпосередньо директор Hostinger Айварас Сімкус та інша кіпрська офшорка - KKP secretarial services LTD. Тобто останні 12 років провайдер оперує фінансами у безподатковій зоні.

 uqikrirxidekzrz

До лютого 2022 року Hostinger надавав сервіс у тому числі в Росії, незважаючи на окупацію Криму та Донбасу у 2014 році. Після повномасштабного вторгнення РФ в Україну компанія опублікувала пресреліз, в якому заявила про припинення роботи в країні-агресорці. Однак певна можливість надавати сервіс росіянам все ж таки залишається. Принаймні відгуки про роботу компанії свідчать, що за допомогою VPN та криптогаманця купити сервіс Hostinger може будь-який росіянин.

Відгуки про Hostinger - це найцікавіше, адже вони діаметрально відрізняються від того, як себе позиціонує компанія.

«Найгірший хост у світі!!!! Не рекомендую. Заблокували мені 70 доменів без жодних причин. Відповіли через 4 дні, що нібито якоїсь особистої інформації не вистачає. Вже чекаю п’ятий день, і ніхто нічого не розблокував», - зазначається у свіжому відгуку за червень 2024 року.

«Система їхнього бізнесу заснована на рекеті. Вкрали гроші з карти, коли було скасовано автопродовження. Не хочуть повертати гроші - з посиланням на свій регламент», - додає інший користувач.

«Найхр*новіший сервіс у світі. Спочатку лист прийшов на оплату до мене – без посилання на оплату. Для того, щоб отримати посилання - розробнику довелося писати на техпідтримку. Вже 2 дні нам не відповідає. Кнопочка "оплати" всередині системи просто не працювала та видавала помилку. Крім усього цього, ми заплатили за домен не 350 гривень, а 2600, якусь комісію ще взяли (з тим що ніх*ра не працювало з самого початку). Тікайте від них, хлопці!», - пише ще один користувач.

Найбільше клієнти Hostinger жаліються на погану технічну підтримку, яка інколи не відповідає по декілька днів. І це при тому, що якщо сайт перестає працювати, то отримати допомогу від провайдера необхідно за лічені хвилини.

Інші клієнти жаліються на низьку швидкість і на дуже поганий відгук. Умовно кажучи, якщо новинний сайт побудований на платформі WordPress, що є достатньо легким варіантом, то часом провайдер Hostinger не справляється навіть з його відкриттям.

За шкалою ймовірного шахрайства Hostinger має рейтинг аж 33%, що явно не описує компанію як надійну. «Ми вважаємо Hostinger International Limited провайдером із потенційно середнім ризиком шахрайства, маючи на увазі, що веб-трафік від цього провайдера потенційно становить середній ризик бути шахрайським», - говорять експерти Scamalytics. Зауважимо, що аналітики аналізували саме кіпрську компанію Hostinger International Limited, а не литовську Hostinger.

Кіпр – не єдиний офшор, де заховав свою фінансову діяльність Hostinger. В реєстрах лондонських компаній можна знайти фірму Hostinger UK limited, створену в грудні 2018 року.

Фіксований баланс фірми у 2023 році становив 463 295 фунтів стерлінгів. При цьому сума кредитів, які Hostinger UK limited мала виплатити минулого року сягає 609 508 фунтів.

Керівниками фірми з офісом у Лондоні є згадані вище Айварас Сімкус та Баліс Крикшюнас. Разом з ними засновниками є кіпріот Хаджимікаель Ангелос та компанії Еntity central corporate services (UK) limited і Northwestern management services limited.

Останньою керують двоє громадян Сейшельських островів, що, як відомо, є також офшорною зоною, яку обирають для реєстрації через відсутність оподаткування. Сейшели – це нейтральна країна, яка часто не приєднується до жорстких міжнародних санкцій та гарантує іноземному бізнесу повну секретність.

Величезна кількість негативних відгуків, робота в Росії після анексії Криму та військових дій на Донбасі, фінансові операції через офшорні зони – це все реальність провайдера Hostinger. І як би гарно реклама не розповідала про низькі ціни та найвищу якість, на жаль, це аж ніяк не збігається з тим, який сервіс дійсно надає Hostinger.

За добу на фронті відбулося 53 бойових зіткнення, - Генштаб

Читайте більше новин по темі:


Распечатать