Дерусифікація адрес: кому потрібно переоформлювати документи в разі перейменування вулиці
Зміни назв не передбачають переоформлення документів, повідомив заступник міського голови, секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко в етері телемарафону Єдині новини, пише НВ.
«Після перейменування міських об’єктів мешканцям не буде потрібно переоформлювати документи. Зокрема не потрібно оновлювати відомості про прописку, оскільки зміна назви міського об’єкта не є зміною реєстрації місця проживання. Крім цього залишаються чинними документи, які засвідчують право власності на нерухоме майно», — зазначив Володимир Бондаренко.
За його словами, переоформлювати документи доведеться лише в одному випадку — якщо потрібно буде провести купівлю-продаж або дарування нерухомості: «Власникам майна буде потрібно переоформити документи тільки в випадку безпосередньої потреби: купівлі-продажу або дарування нерухомості. Процес перейменування міських об’єктів не створить зайвих ускладнень для мешканців, а навпаки забезпечить зменшення культорологічного впливу країни-агресора на нашу свідомість».
Нагадаємо, за присвоєння нових назв 300 вулицям, провулкам, бульварам, проспектам та площам українці віддали понад 6,5 мільйонів голосів у рейтинговому електронному голосуванні. Раніше НВ публікував результати голосування.
Нагадаємо, дерусифікація топонімів відбувається не тільки у Києві, але і у багатьох інших містах України — Харкові, Одесі, на Дніпропетровщині, у Рівному тощо.
Більше того, у багатьох країнах світу також почали перейменовувати вулиці на знак підтримки та поваги до України: наприклад, у Нью-Йорку зв’явилось авеню Український шлях, а у Празі - ділянку вулиці біля посольства Росії перейменували на вулицю Українських Героїв.
Ситуация в Северодонецке меняется каждый час, город ровняют с землей, – глава ВГА
Читайте більше новин по темі:
Распечатать