Піонтковський пояснив, чому Байден проти визнання Росії спонсором тероризму

Піонтковський пояснив, чому Байден проти визнання Росії спонсором тероризму
Піонтковський пояснив, чому Байден проти визнання Росії спонсором тероризму
Президент США Джозеф Байден виступив проти визнання Росії країною-спонсором тероризму. На думку американського президента, таке визнання змусило б Вашингтон накладати санкції проти своїх союзників, які досі мають широкий обсяг економічних відносин із РФ.

Таку думку висловив російський публіцист Андрій Піонтковський в ефірі телеканалу Freedom. Натомість, переконаний він, важливішою від формального визнання Росії терористом є ефективна військова допомога Україні з боку США.

На думку росіянина, визнання Росії терористичною державою призвело б до необхідності запроваджувати санкції проти Німеччини та Франції, а також проти Індії та Китаю.

"Американці дуже серйозно ставляться до законів. Якби РФ була оголошена терористом, за законами вони б завтра повинні були б накладати санкції на своїх союзників – Францію і Німеччину. Які, попри всі санкції, мають широкий обсяг економічних відносин із Росією. Також санкції очевидні проти Індії та Китаю за торгівлю з державою-терористом. До цього Байден не готовий", – сказав Піонтковський.

На підтвердження своїх слів публіцист нагадав, як Байден блокував санкції проти "Північного потоку-2", щоб не псувати відносини з тодішнім канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

Водночас, на думку Піонтковського, важливішим від визнання Росії спонсором тероризму є те, скільки зброї США нададуть Україні для протистояння російському вторгненню.

Нагадаємо, раніше президент Сполучених Штатів Джо Байден під час пресконференції в Білому домі заявив, що Росію не потрібно визнавати країною-спонсором тероризму.

У Білому домі вважають, що подібний крок може призвести до затримки експорту продовольства і поставити під загрозу операції з перевезення товарів Чорним морем.

Ситуация в Северодонецке меняется каждый час, город ровняют с землей, – глава ВГА

Читайте більше новин по темі:


Распечатать