Нова військова допомога від Німеччини: у Генштабі розповіли, що отримали

Нова військова допомога від Німеччини: у Генштабі розповіли, що отримали
Нова військова допомога від Німеччини: у Генштабі розповіли, що отримали
Німеччина продовжує надавати військову допомогу Україні, що протистоїть російській агресії. Днями українська армія отримала нову партію допомоги для фронту.

Цього разу Федеральний уряд Німеччини передав Україні боєприпаси для РСЗВ  MARS II, великовантажні напівпричепи, автомобілі для прикордонників, електронні пристрої для захисту від дронів та польові обігрівачі. Подробиці повідомили у Генеральному штабі Збройних сил України.

У Генштабі наголосили, що Німеччина передала Україні чергову партію допомоги для фронту, про що свідчить оновлений перелік допомоги на сайті Федерального Уряду Німеччини.

Так, цього разу Україна отримала:

– боєприпаси для реактивної системи залпового вогню MARS II;

–3 великовантажні напівпричепи M1070 Oshkosh (загалом уже 8); 

– 17 одиниць автомобілів для прикордонної служби (загалом уже 39);

–1 навантажувач (загалом уже 4);

– запасні частини для великокаліберного кулемета М2; 24 MG3 для броньованих евакуаційних машин (загалом уже 30);10 датчиків захисту від дронів )загалом уже 28);

–20 спеціальних приладів для електронних пристроїв для захисту від дронів;

–116 польових обігрівачів.

"Уряд Німеччини підтримує українських військових у тісній координації зі своїми партнерами та союзниками. Цей список на сайті Уряду містить огляд військової допомоги Німеччини Україні летального та нелетального характеру. Німеччина підтримує Україну поставками обладнання та озброєння – зі запасів Бундесверу та поставками з промисловості, які фінансуються з коштів федеральної допомоги на навчання", – зазначили у Генштабі.

Там також нагадали, що у Німеччині у рамках бюджетного процесу на 2022 рік кошти на ініціативу модернізації було збільшено до 2 мільярдів євро на 2022 рік. Додаткові кошти призначені в першу чергу на користь України. Водночас вони будуть використані для фінансування збільшених обов’язкових внесків Німеччини до Європейського фонду миру (EPF), з яких у свою чергу можуть бути відшкодовані витрати держав-членів ЄС на підтримку послуг для України.

Такого терору не було з часів заснування селища: наслідки обстрілу у Харківській області