Данілов відповів на слова Меркель про переговори: капітуляцію Путіна можна прийняти стоячи

Данілов відповів на слова Меркель про переговори: капітуляцію Путіна можна прийняти стоячи
Данілов відповів на слова Меркель про переговори: капітуляцію Путіна можна прийняти стоячи
У Раді нацбезпеки та оборони України відреагували на "рецепт" завершення війни від ексканцлерки Німеччини Ангели Меркель. У спілкуванні з німецькими журналістами вона заявила, що війна Росії проти України "закінчиться за столом переговорів".

У відповідь секретар РНБО Олексій Данілов запевнив фрау Меркель, що капітуляцію РФ Україна залюбки прийме і стоячи. Про це посадовець написав у своєму Twitter.

В інтерв’ю німецькому виданню Zeit Меркель, відповідаючи на запитання журналіста щодо того, чим може завершитися війна Росії проти України, заявила, що зрештою між Москвою та Києвом відбудуться переговори.

"Чесно кажучи, не знаю. Колись вона (Війна. – Ред.) закінчиться переговорами. Війни закінчуються за столом переговорів", – заявила Меркель.

Саме на це твердження і відреагував секретар РНБО, який нагадав ексканцлерці ФРН, що попередні спроби домовитися з російським диктатором стали, м’яко кажучи, не дуже результативними. Тож Україна потребує лише перемоги та повного звільнення своєї землі від військ країни-агресора.

"Щоб закінчити війну, Україні не потрібен стіл переговорів, капітуляцію Путіна можна прийняти стоячи. P.S. Фрау брала участь у Мінських угодах, результати відомі", – нагадав Данілов.

Данілов відповів на слова Меркель про переговори: капітуляцію Путіна можна прийняти стоячи qeiehidhierzrz

Меркель у цитованому інтерв’ю також згадала про Мінські домовленості. Нині вона відкидає можливість своєї участі у завершенні війни Росії проти України. Однак тодішній свій внесок у затягування війни на Донбасі та роль Мінських домовленостей Меркель оцінила досить високо.

"Мінські угоди 2014 року були спробою дати час Україні. Вона використала цей час, щоб стати сильнішою, як ви можете бачити сьогодні. Україна 2014/15 – це не сьогоднішня Україна. Як ви бачили у боях за Дебальцеве на початку 2015 року, Путін міг легко їх захопити на той час. І я дуже сумніваюся, що тоді країни НАТО могли зробити стільки, скільки зараз роблять, для допомоги Україні. Усім нам було зрозуміло, що конфлікт заморожений, що проблему не вирішено, але це дало Україні дорогоцінний час", – наголосила Меркель, додавши, що прагнула не допустити повномасштабної війни, яку у 2022 році розв’язав Путін проти України.

Такого терору не було з часів заснування селища: наслідки обстрілу у Харківській області

Читайте більше новин по темі:


Распечатать