У Києві вдову бізнесмена підозрюють у привласненні 300 млн гривень
З 2021 року Ксенофонтова разом зі своїми адвокатами ігнорує виклики, переховується та перешкоджає слідчим органам, у зв’язку з чим оголошена у всеукраїнський розшук. Сторона обвинувачення розцінює публічну активність Оксани Ксенофонтової як спробу уникнути покарання за протиправні дії з майном покійного чоловіка, що заподіяли велику шкоду, та інформує, що 19, 20 та 21 червня підозрювана Оксана Ксенофонтова вкотре викликана на допит о 10:00.
В прокуратурі нагадують, що Оксана Ксенофонтова підозрюється у протиправному заволодінні майном бізнесмена Олександра Ксенофонтова, де потерпілою від її дій стороною також є діти покійного бізнесмена.
Після його смерті вона разом з іншими особами, підробили документи, що підтверджується судовими експертизами, та заволоділа нерухомим майном у центрі Києва, а також дороговартісними автомобілями компанії чоловіка ТОВ «СП «АТАД К» загальною вартістю понад 300 млн гривень.
Ксенофонтовій ще 11 червня 2021 року повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст. 206-2 КК.
У зв’язку з переховуванням Оксани Ксенофонтової від слідства, судом надано дозвіл на її затримання з метою примусового приводу до суду для розгляду міри запобіжного заходу.
Нещодавно Оксана Ксенофонтова звернулась до Президента Володимира Зеленського та громадськості із проханням втрутитися у ситуацію щодо можливого рейдерського захоплення майна її покійного чоловіка.
Ксенофонтова оприлюднила відеозвернення на своїй сторінці у Facebook, де опублікувала подробиці та докази, які стосуються психологічного тиску та знущань з боку зацікавлених осіб у рейдерському захоплені її майна.
Також, вона оприлюднила фото докази свавілля можновладців (рейдерське захоплення ЖК по вул. Саксаганського 80 правоохоронцями з тітушками, стеженням, погрозами) і вказала хто з суддів допомагав Олегу Кіперу та його партнерам узаконити безпрецедентне рішення Мінюсту.
Вона звинуватила Кіпера у тиску на міністра юстиції Дениса Малюську, який видав наказ про скасування реєстрацій по вул. Саксаганського, 80: «Це стало підставою для Шапрана, який надалі звернувся до Департаменту архітектури із заявою про присвоєння нової адреси – вул. Саксаганського, 78-80. Таке рішення, його так звану «законність», знов таки під тиском Кіпера, підтвердив суддя Лиськов М.О.».
"Замкнула проводка": у Росії спробували пояснити вибух у будівлі ФСБ у Ростові, росіяни не повірили
Читайте більше новин по темі:
Распечатать