"Нафтогаз" відписав американським юристам ще $7 мільйонів для захисту від Росії
У 2023 році компанія представлятиме інтереси «Нафтогазу» при врегулюванні суперечок, пов’язаних із втратою або неможливістю використання «Нафтогазом» свого майна та неотриманням ним доходів в окупованому Криму. Достовірно, мова про арбітраж перед трибуналом, створеним за Угодою між Урядом РФ і Кабінетом міністрів України про заохочення та взаємний захист інвестицій від 27 листопада 1998 року («ДІУ Україна-Росія»). Обсяг замовлення та погодинні ставки невідомі, тому що договір не оприлюднено.
З 2017 року «Нафтогаз» уклав з цією компанією угод про представництво щодо спору з Росією щодо майна в окупованому Криму на $48 млн. Ще 2021 року він замовляв їй юридичні послуги щодо можливого арбітражу зі Словаччиною за заарештований газ на 3 млн євро.
Також Міністерство закордонних справ України з 2015 року уклало з цією компанією угод щодо захисту від Росії на $17 млн. Крім того, нещодавно ця компанія представляє інтереси Ріната Ахметова в Європейському суді з прав людини. Влітку 2022 року стало відомо, що він подав до ЄСПЛ позов проти Росії щодо компенсації за грубі порушення його прав власності під час непровокованої військової агресії Росії проти України.
Нагадаємо, до 2009 року старшим партнером «Covington & Burling» був Ерік Холдер , який згодом став генпрокурором США і займав цю посаду до квітня 2015 року.
2012 року фірма допомогла семи іспанським фондам-інвесторам ЮКОСу стягнути з Росії втрачені ними $2 млн, але 2016 року це рішення скасував апеляційний суд. У 2011 році Юлія Тимошенко і БЮТ замовляли компанії аудит справ із закупівлі автомобілів «Опель» як швидку допомогу та використання грошей за Кіотським протоколом.
Розвідка Британії про перестановки в армії РФ: суттєва зміна підходу до війни
Распечатать